Primošten
- Kuća
- samostojeća
- 124 m2
VADALJ KOD PRIMOŠTENA, SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 2 ODVOJENA STANA
VILA "ALBA"
Prodaje se samostojeća kuća u Vadlju, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, 5 km udaljenoj od Primoštena. Kuća ima 2 etaže, prizemlje + 1 kat, te se sastoji od 2 odvojena stana. Kuća je potpuno novo renovirana i obnovljena visoko kvalitetnim materijalom (nova termo izolacijska fasada, krov, PVC stolarija i prozori s griljama, popločano dvorište benkovačkim kamenom, talijanske pločice u interijeru, ograda od terasa od inox-a…). Donji i gornji stan imaju površinu od 64 m2 plus 2 terase od 24 m2 s prekrasnim pogledom na more i otoke. Kuća ima okućnicu od 550 m2, na kojoj se između ostalog, nalazi dvorište u kojem su zasađene: masline, smokve, začinsko bilje i vinova loza. Dvorište je dovoljno veliko da se može sagraditi bazen. U dvorištu se nalaze natkrivena 2 parkirna mjesta i ljetna kuhinja s roštiljem. Dvorište kuće je ograđeno i popločeno kao i terase na obje etaže.
Stan u prizemlju je novo opremljen i namješten a sastoji se od: kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, hodnika, spavaće sobe, dječje sobe i kupaone s WC-om i velike terase. Ispod stepenica prvog kata nalazi se ostava. Od električnih uređaja ima: šporet, frižider sa zamrzivačem, perilicu posuđa, TV i perilicu rublja.
Na prvom katu je stan koji je posebnim ulazom odvojen od stana u prizemlju a sastoji se od: kuhinje s blagovaonom, hodnika, tri spavaće sobe, kupaone s WC-om i velike terase. Prvi kat je također novo opremljen i namješten. Od električnih uređaja ima: šporet, frižider sa zamrzivačem, perilicu posuđa i TV.
Kuća ima klima uređaj kao i peć na pelete. Kuća je termički izolirana i ima takav sustav grijanja koja omogućuje stanovanje tijekom cijele godine a ne samo tijekom sezone.
Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu, struju, vodu i gusternu.
Ukupna cijena kuće je 398.000,00 eura. U cijenu je uključen sav novi namještaj i svi električni uređaji.
Udaljenost:- do centra Primoštena i plaže - 5 km- do Marine Kremik - 8 km- do Marine Frapa - 10 km- do Nac. parka Krka - 36 km- do Zračne luke Split - 40 km
Za sve daljnje informacije se obratite nasem licenciranom agentu:
Tomislav Mijatović
Immobilienmakler / licencirani agent za nekretnine
e: tomislav.mijatovic@c21.hrm: +385 91 608 1072m: 0049 (170) 225-0186
CENTURY 21 Lider NekretnineUl. bana Josipa Jelačića 1, 23 000, ZadarAnimus d.o.owww.c21.hr
U svrhu pružanja bolje funkcionalnosti, korisničkog doživljaja, sigurnosti, nesmetanog rada i evidencije broja korisnika na web stranici koristimo web kolačiće.
Hitni kolačići potrebni su za optimalno funkcioniranje web stranice, a drugi se kolačići upotrebljavaju za prilagodbu sadržaja i oglasa te analizu posjeta web stranice.
Za više informacija, pročitajte objašnjenja o online kolačićima, gdje u svakom trenutku možete odbaciti pojedine kolačiće.